BİZ KİMİZ?

LOGIMAR INTERNATIONAL

Hakkımızda
Logimar Uluslararası Lojistik ve Dış Ticaret LTD ŞTİ.
Logimar International Logistics & Foreign Trade

LOGIMAR LOJİSTİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. olarak; 2004 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz başarılı ve büyük atılımlar sonucunda hizmet kapasitesi, servis çeşitliliği, ilgi ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ve küresel network ağı ile bugün Freight Forwarder sektörünün en güçlü ve lider kuruluşlarından birisi olmayı başardık.

Uluslararası alanda ve Türkiye'de firmamız kara, deniz, hava, demiryolu, gümrükleme ve depolama hizmeti vermektedir.

Firmamız kurumsal yapı içerisinde dünya çapında profesyonel acenta ağına ve ekipmana sahiptir. Yaptığınız ihracat ve ithalat işlerinizde iki taraflı iletişim ağı kurup yükleme organizasyonlarını kısa zamanda gerçekleştirmektedir.

Rusya ve BDT ülkeleri olmak üzere Türkiye ile diğer tüm ülkeler arasında mal sevkiyatı, lojistik danışmanlığı, mal tedariki ve her türlü ticari danışmanlık hizmetini güvenilir, hızlı, yerinde ve zamanın da verme amacı için kurulmuş deneyimli, güvenilir ve profesyonel bir firmayız.

 

 

MİSYON

Müşteri ihtiyaçlarına odaklı, özel çözümler sunabilen, çalışan ve müşteri memnuniyetini önemseyen, hizmette kalite standartlarına uyumlu, verimlilik esaslarını gözeten ve marka değeri kuvvetli lokal bir lojistik firması olmak..

VİZYON

Global iş modellerini ve teknolojik gelişimleri yakından takip ederek, müşterilerine katma değerli hizmetler sunan, gelişime sürekli yatırım yaparak, iş süreç ve modellerini sürekli geliştiren, müşterilere sunduğu entegre lojistik çözümlerle öncü, yapıcı ve uluslararası tanınırlığı olan prestijli bir marka yaratmak..

İLETİŞİM

HİZMETLERİMİZ İÇİN BİZE ULAŞIN!